Etusivu > Jäsenistö > Varsinaiset jäsenet
Nimi Osoite Puh. Email/Internet
Adrian Matkat Finland Oy Ab Hannukselantie 13 A  050 326 2184 info@adrian.fi
   00750 HELSINKI    www.adrian.fi
       
Aikamatkat Oy - Timetravels Ltd. Hatanpään valtatie 24 010 421 8990 asiakaspalvelu@aikamatkat.fi

Dynamo Business Park
www.aikamatkat.fi

33100 TAMPERE





AK-Matkat Lepsämäntie 1 09 894 6700 info@ak-matkat.fi

01800 KLAUKKALA
www.ak-matkat.fi




Aktiv-Resor Oy Bulevardi 5 A 20, 7. krs 09 602 900 sales@aktiv-resor.fi

00120 HELSINKI
www.aktiv-resor.fi




 Al Hera Hajj & Tours Oy (Koejäsen) Sirrikuja 1 b 050 3139 175 info@alheratravel.fi
   00940 HELSINKI   www.alheratravel.fi
       
Alppimatkat Unioninkatu 22 09 671 314 info@alppimatkat.fi

00130 HELSINKI
www.alppimatkat.fi




Amaana Travel / Ab Finn & Finn Oy Ltd Malminrinne 2-4 09 685 0740 info@amaanatravel.fi

00100 HELSINKI
www.amaanatravel.fi




American Express Services Europe Limited filial-sivuliike Hiilikatu 3 09 613 20390 platinumfinland@aexp.com

00180 HELSINKI
www.americanexpress.fi




Apollo Travel Group Ab Kaivokatu 10 B 09 542 29900 apollo@apollomatkat.fi

00100 HELSINKI
www.apollomatkat.fi




Arbëria Travel Oy Runeberginkatu 33 B 09 4551 890 toimisto@arberiatravel.com

00100 HELSINKI
www.arberiatravel.com




Archipelago Adventures Turku Oy PL 9 020 830 0999 info@archipelago.fi

20601 PARAINEN
www.archipelago.fi




Archtours Ltd Kustaankatu 3 09 4777 300 archtours@archtours.com

00500 HELSINKI
www.archtours.com
       
Arena Center Oy Alakiventie 2 044 7708080 sales@actravel.fi
   00920 HELSINKI    www.actravel.fi
       
Ari-al Travel Oy Korjalankatu 6 G 040 1547 780 info@arialtravel.fi

45130 KOUVOLA
www.arialtravel.fi




Astor Oy Matkapalvelu - Travelservice Korsontie 12 09 872 6465 matka@astor.fi

01450 VANTAA
www.astor.fi




Aurinkomatkat Oy - Suntours Ltd Ab Tietotie 9, PL 200 010 446 441 etunimi.sukunimi@aurinkomatkat.fi

01531 VANTAA
www.aurinkomatkat.fi




Aventura Latina Oy Lönnrotinkatu 9 020 743 5100 info@aventura.fi

00120 HELSINKI
www.aventura.fi




Oy BCD Travel Finland Ab Porkkalankatu 3 09 612 6500 finland@bcdtravel.fi

00180 HELSINKI
www.bcdtravel.fi




Björk & Boström Finland Oy Huopalahdentie 24 B 020 757 9830 sales@bjork-bostrom.fi

00350 HELSINKI
www.bjork-bostrom.fi




BP-Matkat Oy Sannaistentie 11 02 5360 010 tiina.vieno@bussillaperille.net

21160 MERIMASKU
www.bussillaperille.net




Bussi-Manninen Oy PL 35 Joensuuntie 5 03 4864 701 myynti@busmanni.fi

34601 RUOVESI
www.busmanni.fi




Carlson Wagonlit Travel CWT Ruoholahdenkatu 23 020 561 5615 info@carlsonwagonlit.fi

00180 HELSINKI
www.carlsonwagonlit.fi




Corporate Travel Northern Europe AB, sivuliike Suomessa  Äyritie 12 A 075 326 3852 customersevice@fcmtravel.fi
   01510 VANTAA    www.travellinkcorporate.fi
       
Detur Finland Oy Eerikinkatu 24 020 785 0850 detur@detur.fi

00100 HELSINKI
www.detur.fi




Discover Russia Oy Ltd Vuorimiehenkatu 3 09 668 95750 www.russiantours.info

00140 HELSINKI

       
Oy Ebookers Finland Ltd Mannerheiminaukio 1 B 09 681 44144 office.helsinki@ebookers.com

00100 HELSINKI
www.ebookers.fi




EF-Education Oy Kalevankatu 44 09 686 92311 finland@ef.com

00180 HELSINKI
www.ef.fi




Egencia Finland Oy  Itälahdenkatu 22 A  09 2288 7700  customer_service@egencia.fi
   00210 HELSINKI    www.egencia.fi
       
Event Travel Sports & Events Oy Lars Sonckin kaari 12 010 217 6941 sales@event-travel.fi

02600 ESPOO
www.event-travel.fi




Finlands Skärgårdsbokning Ab - Suomen Saaristovaraus Oy Sähkömäki 1 024 106 600 info@suomensaaristovaraus.fi

21660 NAUVO
www.suomensaaristovaraus.fi




Fimca Travel Ltd PL 25 09 2709 2410 fimcatravel.aalto.tarkkonen@kolumbus.fi

02210 ESPOO





Finn Hajj & Umra Ky Kastelholmantie 2 B 21  044 0614288  finnhajjumra@hotmail.com
   00900 HELSINKI    
       
Forssan Matkatoimisto Oy Kartanonkatu 9 020 775 7700 fm.myynti@fmt.fi

30100 FORSSA
www.fmt.fi




Futurist Oy Bulevardi 14 B 020 768 9970 futurist@futurist.fi

00120 HELSINKI
www.futurist.fi




Oy Gaia Travels Ltd Via Galli Tassi 68 09 428 60020 info@gaiatravels.com

55100 LUCCA, ITALIA
www.gaiatravels.com




Golfpassi Oy Torstinmäentie 16 03 515 1007 toimisto@golfpassi.fi
   38100 SASTAMALA   www.golfpassi.fi
       
Hangon Liikenne / Friman & Co. Santalantie 23 019 248 1004 info@frimanmatkat.fi
Friman Resor, Friman Matkat 10900 HANKO
www.frimanmatkat.fi




Häme-Matkat Oy Kasarmikatu 4 03 675 9331 toimisto@hame-matkat.fi

13100 HÄMEENLINNA
www.hame-matkat.fi




Helin Matkatoimisto Oy Yliopistonkatu 34 020 7466 720 etunimi.sukunimi@helinmatkat.fi

40100 JYVÄSKYLÄ
www.helinmatkat.fi




Helsingin Laatumatkat Oy Kalevankatu 20 09 686 6980 info@laatumatkat.fi

00100 HELSINKI
www.jtbfinland.com




HRG Nordic Oy Elimäenkatu 28 A, 6th floor 09 685 850 sales.finland@hrgworldwide.com

00520 HELSINKI
Hel.event@hrgworldwide.com



www.hrgworldwide.com/fi
       
Ikaalisten Matkatoimisto Oy Itsenäisyydenkatu 7 03 458 00 matkat@ikaalistenmatkatoimisto.fi

39500 IKAALINEN
www.ikaalistenmatkatoimisto.fi




Intia-Keskus Oy / India Center Yrjönkatu 8 09 680 3180 sales@intiakeskus.fi

00120 HELSINKI
www.intiakeskus.fi




Jalo Loma / Oy Jalo Ab Vetehisenkuja 9 A 09 735 174 jalo.loma@jalotours.com

00530 HELSINKI
www.jalotours.com




JaPi-matkat Oy / Tilausliikenne J. Ahonen Ky Kaivokatu 10 05 355 9365 myynti@japi-matkat.fi

49400 HAMINA
www.japi-matkat.fi




Kankaanpään Matkatoimisto Oy - Satalomat Liisankatu 8 02 634 7450 myynti@satalomat.fi

28100 PORI
www.satalomat.fi




Kartanomatkat Lahdentie 50 050 381 9203 kartanomatkat@kartanomatkat.fi

04600 MÄNTSÄLÄ
www.kartanomatkat.fi




Oy KILROY Finland Ab Kaivokatu 10 A 09 680 78200 travels@kilroy.fi

00100 HELSINKI
www.kilroy.fi




Kokkolan Matka Team Oy  Kauppatori 2 06 8240 200 myynti@matkateam.fi

67100 KOKKOLA
www.matkateam.fi




Kokkolan Matkatoimisto Oy Tehtaankatu 8 06 823 8300 myynti@kokkolanmatkatoimisto.fi

67100 KOKKOLA
www.kokkolanmatkatoimisto.fi




Kon-Tiki Tours / MatkaSeniorit Fredrikinkatu 25 A 10, 2.krs 09 466 300 info@kontiki.fi

00120 HELSINKI
www.kontiki.fi




Koonono Matkat Oy Myllärintanhua 1 I 32 050 465 6152 olle@koonono.com

00920 HELSINKI
www.koonono.com




Kouvolan Matkatoimisto Oy PL 77, Asemakatu 1 05 744 3100 matkat@kouvolanmatkatoimisto.fi

45101 KOUVOLA
www.kouvolanmatkatoimisto.fi




Kristina Cruises Oy Kirkkokatu 16 05 211 44 info@kristinacruises.com

48100 KOTKA
www.kristinacruises.com




Kymenmatkat Oy Karhulantie 32-34 05 211 1600 kymenmatkat@kymenmatkat.net

48600 KOTKA
www.kymenmatkat.net




L.R. International Oy Ltd / LRI Travel Desk Tammasaarenlaituri 3 09 5846 9800 lri@lrint.com

00180 HELSINKI
www.lrint.com




Lahden Seutu - Lahti Region Oy / CR Lahti   Askonkatu 9 F  0300 472 222 sales@lahtiregion.fi
   15100 LAHTI   www.visitlahti.fi
       
Lakeuden Matkat Oy Zeppelinintie 1 08 564 7400 myynti@easyloma.fi

90450 KEMPELE
www.easyloma.fi




Lapland Hotels & Safaris Oy Yrjö Kokontie 4 016 331 1255 sales@laplandhotelsandsafaris.com

99399 MUONIO
www.laplandhotelsandsafaris.com




Lapland Welcome Oy / Wild Lapland Safaris  Rovakatu 26  020 7352942 info@laplandwelcome.fi
   96200 ROVANIEMI   www.laplandwelcome.fi
       
       
Lehtimäki Matkat Oy Kukkastie 5 020 750 9509 matkat@lehtimaenmatkat.fi

15560 NASTOLA
www.lehtimaenmatkat.fi




Logitravel  Edificio Logitravel, Parcela 3 B +34 971 080 125 info@logitravel.fi

Ctra. Palma - Valldemossa km 7,4
www.logitravel.fi

07121 PALMA DE MALLORCA, SPAIN





Matkatoimisto Oy Levi Travel Ltd Myllyjoentie 2 016 639 3380 levitravel@levi.fi

99130 LEVI
www.levitravel.fi




Loma & Liikematkat / Tournee  Vaasanpuistikko 18 06 3170 444 loma-liikematkat@vaasa.tournee.fi

65100 VAASA
www.tournee.fi




Lomalinja Oy / Holiday Tours Ltd  Aleksanterinkatu 32 010 289 8100 lomalinja@lomalinja.fi

33100 TAMPERE
www.lomalinja.fi




Primera Holidays Oy / Äyritie 12 C 020 120 4040 www.lomamatkat.fi
Lomamatkat Oy 01510 VANTAA




LSS Long Special Services Ltd Oy Matkustajaterminaali K8 09 622 6680 travel@lss.fi

00160 HELSINKI
www.lss.fi




Maijan Matkat Perniöntie 1969 02 735 1410 maijanmatkat@seutuposti.fi

25500 PERNIÖ
www.maijanmatkat.fi




Oy Mandala Travel Ltd Köydenpunojankatu 4 09 425 99822 info@mandalatravel.fi

00180 HELSINKI
www.mandalatravel.fi




 Mansion Travellers Oy (Koejäsen)  Korkeakoskentie 11  050 535 8903 info@opiskelijamatkat.fi
   40500 JYVÄSKYLÄ    www.opiskelijamatkat.fi
       
Matka Galleria Oy Alinenkatu 27 B (PL69) 02 848 3800 mgtravel@matkagalleria.fi

23500 UUSIKAUPUNKI
www.matkagalleria.fi




 Matka-Mainio Oy  Syvärintie 15  017 4633666 henna@matkamainio.fi
   7330 NILSIÄ   www.matkamainio.fi
       
Matka Mäkelä Oy Mäntymäentie 26 014 754 6411 matka.makela@matkamakela.fi

42700 KEURUU
www.matkamakela.fi




Matkahaukka / HTE-Tours Oy Munkinmäentie 15 09 296 5000 info@matkahaukka.com

02400 KIRKKONUMMI
www.matkahaukka.com




Matkahaukka / Matkaikkuna Oy Kauppiaankatu 4 019 278 2800 karis@matkahaukka.com

10300 KARJAA
www.matkahaukka.com




Matkamajakka Oy Revontie 15 010 322 9210 toimisto@matkamajakka.fi

90830 HAUKIPUDAS
www.matkamajakka.fi




Matka-Miettinen Saimaatours Ky Kirkkokatu 10 05 453 0110 lappeenranta@matka-miettinen.fi

53100 LAPPEENRANTA
www.matka-miettinen.fi




Matkantekijät Oy Insinöörinkatu 7 09 687 7890 myynti@matkantekijat.fi

00880 HELSINKI
www.matkantekijat.fi




MatkaPaletti Oy Horilankuja 3 010 320 2690 info@matkapaletti.fi

38300 SASTAMALA
www.matkapaletti.fi




Matkapalvelu Liisa Hietala / Lahden Matkatoimisto Hämeenkatu 20 D 38 040 514 7841 liisa.hietala@phnet.fi

15110 LAHTI
www.matkapalveluliisahietala.fi




MatkaPeura / Peuran Liikenne Ky Multiantie 20 06 521 2200 matkapeura@matkapeura.fi

63800 SOINI
www.matkapeura.fi




Matkapojat Oy Rautatienkatu 21 C 010 232 3200 myynti@matkapojat.fi

33100 TAMPERE
www.matkapojat.fi




Matkari Oy Itäinen Pitkäkatu 30 02 265 7913 matkari@lssy.fi

20700 TURKU
www.lssy.fi




MatkaSavo Kirkkopuistonkatu 17 017 741 880 iisalmi@matkasavo.fi

74100 IISALMI
www.matkasavo.fi




Matkatoimisto HETA Käsityöläiskatu 3 b 16 050 377 1111 heta@heta.com

20100 TURKU
www.heta.com




Matkatoimisto Matkalle... Kauppakatu 1 0600 393 222 matkalle@matkalle.org

60100 SEINÄJOKI
www.matkalle.org




Matkatoimisto Matka-Niinimäki Oy Yrittäjäntie 5 02 486 5880 info@matka-niinimaki.fi

21870 RIIHIKOSKI
www.matka-niinimaki.fi




Matkatoimisto Matka-Rasti Oy Asemakatu 4 08 469 4470 ylivieska@matkarasti.fi

84100 YLIVIESKA
www.matkarasti.fi




Matkatoimisto Mr Travel Eerikinkatu 7 020 745 1451 myynti@mrtravel.net

00100 HELSINKI
www.mrtravel.net




Matkatoimisto Oy Etelämatkat Runeberginkatu 32 B 18 050 572 2197 groups@etelamatkat.fi

00100 HELSINKI
www.etelamatkat.fi




Primera Holidays Oy / Äyritie 12 C 020 120 4040 etunimi.sukunimi@matkavekka.fi
Matkatoimisto Oy Matka-Vekka 01510 HELSINKI
www.matkavekka.fi




Matkatoimisto Tk-Tours Valuraudantie 21 09 351 2255 tk-tours@taksikuljetus.fi

00700 HELSINKI
www.taksikuljetus.fi




Matka-Töysä Oy PL 72 Keuruuntie 14 014 336 4120 keuruu@matkatoysa.fi

42700 KEURUU
www.matkatoysa.fi




Milargo Ltd Oy / Elämysmatkat Vironkatu 3 09 622 70940 info@elamysmatkat.com

00170 HELSINKI
www.elamysmatkat.com




 N.C.D. Cruise Oy / Abiristeilyt  Vuorikatu 35 C 1 040 778 2222  
   1511 LAHTI   www.abiristeilyt.fi
       
NET-Matkat / North European Bus Tours Ky Lukiokatu 10 020 747 9444 net@net-matkat.fi

95400 TORNIO
www.net-matkat.fi




Next Travel Oy Hernesaarenranta 3 C 09 434 2590 info@nexttravel.fi

00150 HELSINKI
www.nexttravel.fi




OK-Matkat / Nordic Ferry Center Oy Uudenmaankatu 16 A / 5. krs 09 2510 2050 myynti@okmatkat.fi, info@nfc.fi

00120 HELSINKI
www.okmatkat.fi, www.nfc.fi




OLYMPIA Kaukomatkatoimisto Yrjönkatu 9 09 696 2770 olympia@olympia.fi

00120 HELSINKI
www.olympia.fi




Oravais Trafik Ab / Oravaisten Liikenne Oy Rostensgatan 8 06 318 4000  info@ot-resor.fi

65100 VASA
www.ot-resor.fi




Oulun Matkatoimisto Oy/ RaveMatkat  Kirkkokatu 11 A 9 08 336 900 myynti@oulunmatkatoimisto.fi
   90100 OULU   www.oulunmatkatoimisto.fi
       
Pamplemousse Oy Puhurinpolku 1 B 09 455 1121 matkat@pamplemousse.fi

02120 ESPOO
www.pamplemousse.fi




Pelimatkat Sports Travel
Harjukatu 4 A 12 03 4659 211505 info@pelimatkat.com

40100 JYVÄSKYLÄ 040 529 1001 www.pelimatkat.com




Perhonjokilaakson Matkatoimisto  Palokankaantie 55 06 862 4360 perhonjokilaakson.matkatoimisto@veteli.fi

69820 RÄYRINKI

       
Pohjanmaan Matkatoimisto Oy Ähtärintie 48 06 533 7377 matkatoimisto@pmt.fi

63100 ÄHTÄRI
www.pmt.fi




Pohjolan Matka Oy Vuorikatu 21 020 130 3350 info@pohjolanmatka.fi

70100 KUOPIO
www.pohjolanmatka.fi




Polar Meetings Oy Purolantie 23 020 763 0820 polarmeetings@levi.fi

99130 LEVI
www.polarmeetings.com




Poltravel - Puolanmatkat Oy Nuijamiestentie 5 A 09 724 4133 poltravel@poltravel.fi

00400 HELSINKI
 www.poltravel.fi




Porvoo Tours Oy Adlercreutzinkatu 17 019 574 2200 porvootours@porvootours.fi

06100 PORVOO
www.porvootours.fi




PS-Bussi Oy / Inton Matkat Ohkolantie 94 0400 453 490 psbussi@kolumbus.fi

04500 KELLOKOSKI





Rantapallo Oy / Matkapörssi / Lentokeskus  Alvar Aallon katu 3 C  040 547 7682 info@rantapallo.fi
   00100 HELSINKI   www.rantapallo.fi
       
Ingves & Svanbäck Teollisuustie 1 020 743 4520 info@ingsva.fi

65610 MUSTASAARI
www.ingsva.fi




Oy RP Business Travel Ltd Käsityökatu 38 017 580 4471 sales@rpbusinesstravel.fi

70100 KUOPIO
www.rpbusinesstravel.fi




Ryhmä Expertit Oy Lapinlahdenkatu 19 010 835 5300 ryhmaexpertit@ryhmaexpertit.fi

00180 HELSINKI
www.ryhmaexpertit.fi




Saariselän Keskusvaraamo Oy Saariseläntie 1 016 554 0500 keskusvaraamo@saariselka.com

99830 SAARISELKÄ
www.saariselka.com



www.northvillage.fi




Oy Saaritours Ab Korkeavuorenkatu 10 A 7 040 840 7679 info@saaritours.fi

10900 HANKO
www.saaritours.fi




Saarnet Oy / SUN experience   Läntinen Pitkäkatu 33  020 7191 320  suntiimi@sunexperience.fi
   20100 TURKU     www.sunexperience.fi 
       
Saimaan Matkaverkko Oy Ratakatu 23 05 541 0100 saimaatravel@saimaatravel.fi

53100 LAPPEENRANTA
www.saimaatravel.fi




Salon Matkatoimisto Oy Hämeentie 37 02 7316 316  info@salonmatkatoimisto.fi
   24100 SALO    www.salonmatkatoimisto.fi
       
Ab SE-Action Oy  Purnuksentie 55 09 256 4040 info@seaction.com

02570 SIUNTIO KK
www.seaction.com




SelectTravel Oy Bulevardi 28 09 751 95100 info@selectcollection.fi

00120 HELSINKI
www.selectcollection.fi




Ski Unlimited Oy Ltd PL 100 044 556 6125 kasper@skiunlimited.fi

20101 TURKU
www.skiunlimited.fi




SMT PL 20 010 8261 smt@smt.fi

01531 VANTAA
www.smt.fi




Soile Tours Oy Ltd Kirkkotie 116 a 09 412 9344 soile@soiletours.com

02570 SIUNTIO
www.soiletours.com




Soundtravel Oy Kalliolinnankuja 1 A 12 0400 814 155 info@soundtravel.fi

04500 KELLOKOSKI
www.soundtravel.fi




Starlight Tours Mechelininkatu 16 09 424 77516 info@starlighttours.fi

00100 HELSINKI
www.starlighttours.fi




Strömma Finland Oy Ab Unioninkatu 18 09 2288 1222 sales@stromma.fi

00130 HELSINKI
www.stromma.fi




STS Kielimatkat Oy Fredrikinkatu 55 09 685 0830 kielimatkat@sts.fi

00100 HELSINKI
www.sts.fi




Sun and Snow Weddings Oy Somerkuja 3 B 7  044 045 0354 lapland@sunandsnowweddings.com
   50130 MIKKELI    www.sunandsnowweddings.com
       
Suomen Kuvausmatkat Oy Toinen Savu 2 0400 191 348 info@kuvausmatkat.fi

01510 VANTAA
www.kuvausmatkat.fi




Suomen Latu ry Radiokatu 20 044 722 6300 etunimi.sukunimi@suomenlatu.fi

00240 HELSINKI
www.suomenlatu.fi




Suomen Matka-Agentit Oy Lundinkatu 16 010 321 2800 porvoo@matka-agentit.fi

06100 PORVOO
www.matka-agentit.fi




Suomen Matkavaraukset Oy Mechelininkatu 12-14  09 354 01777  asiakastuki@matkavaraukset.fi
   00100 HELSINKI    www.matkavaraukset.fi
       
Suomi-Seuran Matkatoimisto Oy Mariankatu 8 09 7422 8800 service@suomiseuranmatkat.fi

00170 HELSINKI
www.suomiseuranmatkat.fi




Suomi-Venäjä-Seura ry:n Matkatoimisto Haapaniemenkatu 7-9 B 09 693 831 venajanmatkat@venajaseura.com

00531 HELSINKI
www.venajaseura.com




Oy SRG Finland Ab   09 4241 5746 / Supersaver www.supersaver.fi

  09 4241 5745 / Seat24 www.seat24.fi




Suunnistusmatkat Sport & Nature Travels Oy Kivijatatie 11 B 30 040 500 3192 info@suunnistusmatkat.fi

00940 HELSINKI
www.suunnistusmatkat.fi




Tapio Lae Oy Ritaalanraitti 4 0400 864 393 info@tapiolaeoy.com

66440 TERVAJOKI
www.tapiolaeoy.com




TE-Matkat Ky Käsityökatu 26 017 368 2610 info@tematkat.fi

70100 KUOPIO





TinkyBell Oy Pellaksentie 23 a 045 899 3007 heli@tinkybell.fi

67700 KOKKOLA
www.tinkybell.fi




Tjäreborg Oy Urho Kekkosen katu 3 b 09 123 71 etunimi.sukunimi@tjareborg.fi

00100 HELSINKI
www.tjareborg.fi




Toiviomatkat Oy Annankatu 31-33 C 09 5657 170 helsinki@toiviomatkat.fi

00100 HELSINKI
www.toiviomatkat.fi




Matkatoimisto Tradetours Oy Köydenpunojankatu 3 09 622 9800 trade.fairs@tradetours.fi

00180 HELSINKI
www.tradetours.fi
       
 Traveller Oy  Yrjönkatu 23 B  09 660002 traveller@traveller.fi
   00100 HELSINKI   www.traveller.fi




 Travelon Matkat Oy / OnGolf / OnSail Turveradantie 17  020 742 8590 info@ongolf.fi
   0218 ESPOO   www.travelon.fi
       
Travel Specialist Group Oy Eerikinkatu 27 09 683 10010 sales@tsg.fi

00180 HELSINKI
www.tsg.fi




TR-Kielimatkat Oy Hietalahdenkatu 10 C 57 010 666 5800 travelborg@dlc.fi

00180 HELSINKI
www.kielimatkat.net




TTE - The Travel Experience Oy Eteläinen Hesperiankatu 10 A 10 09 622 9810 info@travel-experience.net

00100 HELSINKI
www.travel-experience.net




 TUI Finland Oy Ab  Jaakonkatu 3 C, 6 krs  0303 6000 etunimi.sukunimi@tui.fi
   00100 HELSINKI   www.tui.fi
       
Oy Tumlare Corporation Ab Kalevankatu 20 09 622 6650 hel@tumlare.com

00100 HELSINKI
www.tumlare.com




 Turku Touring Oy / Visit Turku  Aurakatu 4  02 262 7444 turku.touring@turku.fi
   20100 TURKU   www.visitturku.fi
       
Turun Neva Tours Oy Aninkaistenkatu 12 02 250 4655 www.nevatours.fi

20100 TURKU





Upitrek Oy Kiviniementie 59 040 733 9262 sales@upitrek.com

87850 PALTANIEMI
www.upitrek.com




Opastus- ja varauskeskus Suppa Travel and information center Suppa 08 554 5500 booking@rokuageopark.fi

Jaakonjärventie 2
www.rokuageopark.fi

91670 ROKUA





Uudenmaan Seuramatkat Oy Uudenmaankatu 5-9 019 427 4700 toimisto@uudenmaanseuramatkat.fi

05800 HYVINKÄÄ
www.uudenmaanseuramatkat.fi




 Veranatura Kumpulantie 3 A 2  045 8619086 info@veranatura.fi
   21230 LEMU    www.veranatura.fi
       
Viada Oy Ltd Kalevankatu 12 (3. krs) 050 464 2300 viadasales@viada.fi

00100 HELSINKI
www.viada.fi




Viitasaaren Tilausliikenne Oy Keskitie 6 020 752 8100 viitasaari@viitasaarentilausliikenne.fi

44500 VIITASAARI
www.viitasaarentilausliikenne.fi




 Visit Pori Oy Itäpuisto 7  02 621 7900 info@maisa.fi
   28100 PORI    www.visitpori.fi
       
Vistamatkat Oy PL 81 Vistantie 24 02 477 5600 matkatoimisto@vistamatkat.fi

21531 PAIMIO
www.vistamatkat.fi




VL-Matkat / Nummelan Matkatoimisto Pisteenkaari 4 09 225 2250 vihdin.liikenne@clarinet.fi

03100 NUMMELA
myynti@nummelanmatkatoimisto.fi



www.vihdinliikenne.fi



www.nummelanmatkatoimisto.fi




White House EG Ky Ilmalankuja 2 L 09 876 1055 whitehouseeg@kolumbus.fi

00240 HELSINKI
www.whitehouseeg.fi
       
 Xenia Tours Oy / Karjala Kortti Rinnenmäentie 40  040 825 9525  info@xeniatours.fi
   07150 LAUKKOSKI   ;www.xeniatours.fi




 Ykkösmatkat Oy /   Ajurinkatu 20  017 3863 223 myynti@ykkosmatkat.fi
 Matka Veijalainen   70110 KUOPIO   www.ykkosmatkat.fi
       
Matkatoimisto You Travel / Lehto & Suomi Oy Isokaari 44 020 155 1100 info@youtravel.fi

00200 HELSINKI
www.alpit.fi